نوروز 88 ومرد دو هزار چهره ؟!

گفت‌وگو با فارس ارائه شد

توضیحات مدیر شبکه سه درباره «مرد دوهزار چهره» مدیری

خبرگزاری فارس: مدیر شبکه سه سیما درباره مجموعه تلویزیونی «مرد دو هزار چهره» به کارگردانی «مهران مدیری» گفت: طرح این سریال به شبکه ارائه شده و ما در حال بازبینی طرح آن هستیم.

 

علی‌اصغر پورمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: «مهران مدیری» طرحی در 15 قسمت 45 دقیقه‌ای به شبکه سه سیما ارائه کرده تا با نام موقت «مرد دو هزار چهره» برای ایام نوروز در شبکه سه سیما ساخته شود.
وی افزود: در کنار مدیری گروه‌های دیگری نیز طرح‌‌های خود را ارائه کرده‌اند و ما در حال حاضر مشغول ارزیابی طرح‌ها هستیم تا هر کدام بهتر بود، به ساخت آن اقدام کنیم.
وی در پاسخ به این سوال که امکان ساخت سریال مهران مدیری چقدر است؟ گفت: داستان‌های این مجموعه در ادامه همان سریال مرد هزارچهره است و هنوز اصلاحات و بازنویسی آن انجام نشده، انتخاب این طرح نیز به نظر اعضاء شورا بستگی دارد که این سریال را انتخاب می‌کنند یا خیر.
«مهران مدیری» پیش از این مجموعه تلویزیونی «جایزه بزرگ» در سال 84 و «مرد هزار چهره» را در سال 87 برای پخش در ایام نوروز کارگردانی کرده است.
وی کارگردانی و بازی در جنگ‌ها و کارهای ترکیبی که در ایام نوروز پخش شده‌اند را نیز در کارنامه کاری خود دارد و برخی از مجموعه‌های روتین «مدیری» نیز در ایام نوروز ادامه یافته اما «جایزه بزرگ» و «مرد هزارچهره» دو مجموعه داستانی هستند که مدیری آنها را برای پخش در نوروز ساخته است.
«مرد هزار چهره» آخرین مجموعه تلویزیونی «مهران مدیری» در مقام کارگردان است.
انتهای پیام/

منبع :خبرگزاری فارس

 

/ 4 نظر / 27 بازدید
ندا

چه عجب چشممون به آپ هاتون خشک شد نازنین خانوم! مرسی امیدوارم بیشتر ببینیمت

پگاه

چه خبری !! عالیه ممنون[گل]

ریحانه

سلام عزیزم. اگه ممکنه ادرس وبمو به آدرس جدید تغییر بده. مرسی[گل][گل][گل]