عکس های جدید از مرد دوهزار چهره

هرشب ساعت 22:45 در شبکه سه؛
«مهران مدیری» با «مرد دوهزار چهره» از جمعه به تلویزیون می‌آید

خبرگزاری فارس: «مهران مدیری» از روز جمعه 30 اسفند ساعت 22:45 با مجموعه تلویزیونی «مرد دوه‍زار چهره» به شبکه سه سیما می‌آید.


به گزارش خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مهران مدیری در حال حاضر از استادیوم ورزشی به لوکیشن اصلی سریال «مرد دوهزار چهره» واقع در ولنجک برگشته و به‌زودی به خانه‌ای قدیمی می‌رود تا موقعیت چهارمی که «مسعود شصت‌چی» درگیر آن است، به تصویر بکشد.
بنابراین گزارش، تا به حال بازیگرانی نظیر محمدرضا هدایتی، امید زندگانی، ‌سحر جعفری جوزانی، شایان احدی‌فر، شادی احدی‌فر و شیما اسدی به بازیگران این سریال اضافه شده‌اند.
سریال «مرد دوهزار چهره» در 15قسمت 45دقیقه‌ای ساخته خواهد شد و تا به حال سه موقعیت از پنج موقعیتی که شصت‌چی درگیر آنهاست، تصویر شده ضمن اینکه 12 قسمت از سریال نیز برای پخش آماده شده است.
تا به حال در این سریال که مانند «مرد هزار چهره» شخصیت اصلی آن مهران مدیری است، بازیگرانی نظیر سپند امیرسلیمانی، شقایق جودت، سحر جعفری‌جوزانی، امید روحانی، سحر زکریا، پروین قائم مقامی، هادی کاظمی، شایان احدی‌فر، کیهان ملکی، غلامرضا نیکخواه، سام نوری، محمد رضا هدایتی، بیژن بنفشه‌خواه، عارف لرستانی، سیامک انصاری، پژمان بازغی، رضا فیض نوروزی و فلامک جنیدی ایفای نقش کرده‌اند.
به گزارش فارس، داستان‌های مجموعه تلویزیونی «مرد دوهزار چهره» در ادامه «مرد هزار چهره» است و این بار «مسعود شصت‌چی» درگیر پنج موقعیت‌ جدید می‌شود که هر موقعیت در سه قسمت به تصویر درخواهد آمد.

پشت صحنه سریال مرد دو هزار چهره/عکاس:عباس اصفهانی

 

مهران مدیری و برزو ارجمند در نمایی از مرد دو هزار چهره/عکاس:عباس اصفهانی

 

بیوک میرزایی و مهران مدیری در نمایی از مرد دو هزار چهره/عکاس:عباس اصفهانی

 

مهران مدیری  در نمایی ازمرد دو هزار چهره/عکاس:عباس اصفهانی

 

یوسف صیادی و مهران مدیری در نمایی از مرد دو هزار چهره /عکاس:عباس اصفهانی

 

صدرالدین حجازی و بیوک میرزایی در نمایی ازمرد دو هزار چهره/عکاس:عباس اصفهانی

 یوسف صیادی در نمایی از مرد دو هزار چهره/عکاس:عباس اصفهانی

 

 

 

/ 2 نظر / 203 بازدید
محمد

سلام به ما یه سری بزن سایت شما عالی بود بهار امد سال نو مبارک [گل]

آشنا

از rigoo خبر داري؟