سلام دوستان خوبم
فرارسیدن سال نووعیدنوروز روبه همه شماتبریک می گم. امیدوارم سالی که پیش روداریم سالی پرباروهمراه باموفقیت برای آقای مدیری وهمه دوستدارانشون باشه.

همونطورکه درجریان هستیدازفرداشب مردهزارچهره تازه ترین کارآقای مدیری هرشب ساعت ۲۳ روی انتن شبکه سوم میره وهمچنین اکران دایره زنگی هم ازدیروز(۲۹اسفند)درگروه سینمایی قدس آغازشد.

مهران مدیری درمردهزارچهره

دایره زنگی

امیدوارم فرصتی پیش بیادتابعدازاتمام سریال بتونیم درباره این کاربحث وتبادل نظرکنیم.
سال خوبی روبراتون آرزومی کنم

نوروزتان پیروز

نوروز

 

/ 14 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
مهران

سلام مطالب زیبایی مینویسی امیدوارم مطالب کتاب زندگیتونم زیبا باشه به کلبه منم سر بزن خوشحال میشم سال نو مبارک

raya

سلام سلام سال نو مبارک تا حالا که کار عالی بوده امیدوارم تا آخر هم همینطور باشه با آرزوی موفقیت

نرگس

از اینکه یه عضو فعال داریم خیلی خوشحالم. حالا که وبلاگ به این قشنگی داری ازت بیشتر انتظار میره! ... امیدوارم پستهایی به قشنگی پستهای کتایون اینجا بخونیم که حتماَ هم همینطوره. برات آرزوی موفقیت میکنم دوست عزیزم.

عشق مهران

سلام سال نو مبارک امیدوارم سال خوبی داشته باشی و وبلاگت رو خوب و عالی اداره کنی [لبخند]

ورسوس

با درود و تبریک نوروز باستان به نظرم مدیری با ساخت مرد هزار چهره ، مبین این حقیقت تلخ است که ، در جامعه ی ایران ، هیچ کس سر جای خودش نیست همه ،همه کاره ایم هر فردی به خودش اجازه ی ورود به حریم دیگران را می دهد مثال بسیار بارزش ، روزنامه نگاری چون مسعود ده نمکی است که کارگردان سینما !! می شود نویسنده ای چون سروش صحت است که کارگردان می شود بازیگری چون جواد رضویان است که کارگردان می شود برادر و خواهر و شوهر عمه ی رئیس جمهور هستند که به واسطه ی رئیس جمهور به سمتی می رسند !! حتی خود رئیس جمهور و بسیاری از مسئولین البته از نتایج گران بار این قضیه ، پیشرفت روز به روز ایران سپاس گذارم از مدیری جسور چه،می دانم با خواندن این مطلب و مطرح شدن این دیدگاه ، ممکن است پخش مجموعه ی مرد هزار چهره با مشکل مواجه شود آرزوی سلامتی و موفقیت بیش از پیش برای مهران مدیری دارم زنده باد آزادی

کیمیا

امیدوارم موفق باشی [شوخی][گل][شوخی][گل]

کیمیا

امیدوارم موفق باشی [شوخی][گل][شوخی][گل]

من

[بغل][نیشخند][چشمک][لبخند][ناراحت][ماچ][زبان][خجالت][قلب][سوال][تعجب][عصبانی][عینک][گریه][شیطان][سبز][خداحافظ][قهقهه][خنده][قهر][تایید][شوخی][گل][دست][هورا]

من

[بغل] [نیشخند]

پگاه

سلام ببخشید انقدر دیر اومدم [قلب] منتظر آپات هستیم [لبخند] موفق باشی[لبخند]